Пам’ятка кандидата для роботи в Естонії.
Після затвердження Вас, як кандидата на роботу, необхідно зробити наступне:

1. Купити квиток на узгоджену з менеджером дату виїзду. Збережіть квитки для передачі їх в Центральний офіс, їх вартість буде Вам компенсована з другої зарплати. Дату виїзду потрібно обов’язково узгодити, тому що менеджери в Естонії повинні встигнути зробити Вам Поліцейське дозвіл, без якого Ви не можете вийти на роботу. Зазвичай це займає 7-10 робочих днів.

2. Оформити страховку в Європу на 6 місяців. Застрахуватися Ви можете в будь-якій страховій компанії на свій вибір. Сума такої страховки коливається від 600 грн. до 3000 грн. Вартість залежить від наданих медичних послуг у разі настання страхового випадку і цін на послуги самої страхової компанії. Рекомендуємо взяти страховку, яка покриє всі витрати з лікування різних проблем зі здоров’ям, у тому числі нещасних випадків, зубного болю, переломів і т.п. Компанія не бере на себе обов’язок по Вашому лікування!

3. Открыть расчетный счет в Приватбанке в евро и взять справку по реквизитам банка для SWIFT переводов. Рекомендуем для безопасного хранения денежных сбережений сделать чипированную карту, т.к. ленточная не запрашивает пароль при расчетах. Или выберите для себя платежную систему PAYSERА. Ознакомиться с тарифами и сравнить Вы можете в интернете.

4. Підписати Інформацію для працівника і ознайомитися з Договором, який Ви підпишете в Естонії в Центральному офісі.

5. Для виїзду мати при собі гроші в сумі 200-300 євро на харчування і особисті потреби.

6. Купіть необхідні медикаменти (від болю, температури, кишечника і т.п.) Врахуйте, що в Європі медичні препарати набагато дорожче і частіше продаються за рецептом лікаря.

7. Компанія надає Вам житло, в якому буде все необхідне для життя: ліжко, душ, плита, холодильник. Постільна білизна, необхідний посуд потрібно взяти з дому або придбати на місці.

8. Компанія надає Вам Гарантійний лист, яке є підставою для митниці, що компанія «Нува» Вас запрошує і готова забезпечити Вас всім необхідним для перебування в стране.

9. Не забудьте закордонний паспорт, а також посвідчення водія та санітарну книжку (якщо їх наявність обов’язкова для роботи)